Doprava

Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč - neplatí pro vany

Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč/ MIMO vany platí pro jakékoliv (i těžké) zboží dopravované po České republice. Dopravu do zahraničí Vám budeme kalkulovat individuálně. 

Česká pošta - Balík Na poštu - 125 Kč (při objednávce do 3 000 Kč) - NE NÁBYTEK,KERAMIKA.

Česká pošta - Balík Do ruky - 147 Kč (při objednávce do 3 000 Kč).

Česká pošta - Balík Do balíkovny - 77 Kč (při objednávce do 3 000 Kč) - volíte si pobočku doručení. NE ZRCADLA, NÁBYTEK

TopTrans - 199 Kč  - TopTrans používejte pro objemné a těžké zboží - kotle, vany, trubky... PLATBA HOTOVĚ ŘIDIČI

Osobní odběr - 0 Kč, Lipov 696 72

Vyhrazujeme si právo změny dodacích podmínek v případech, kdy kupující zvolí nevhodný typ přepravy.

 

Dopravíme Vám cokoliv z našeho e-shopu

Výše uvedené ceny platí na dopravu všeho sortimentu z našeho e-shopu včetně velkých a rozměrných kotlů.

Řidič je vybavený manipulační vozíkem a doručí Vám zboží k prvním dveřím nebo v rámci patra. Kvůli optimalizaci ceny dopravy rozváží pouze 1 řidič, pokud chcete zboží vynést do patra, prosím zajistěte si druhou osobu, která řidiči pomůže. Další případná manipulace je možná po dohodě s řidičem.

 

Garance doručení zboží v pořádku

Spolupracujeme pouze s přepravní společností TopTrans, u které máme prověřeno, že doručuje i křehké zboží v pořádku. Zákazník má dostatek času na kontrolu zboží (i pod obalem) před podpisem přepravního listu. Řidič je vybaven manipulačním vozíkem pro převoz objemného zboží po rovném podkladu. Zboží rozváží pouze jeden řidič proto pro případnou pomoc např. při stěhování do schodů u těžších zásilek je potřeba, abyste si zajistili pomocníka, který Vám s výnosem pomůže.  Další případná manipulace je možná vždy pouze po dohodě s řidičem.

 

Prosíme, abyste si zboží před převzetím překontrolovali

Reklamace mechanického poškození - Zákazník je povinen překontrolovat a převzít zásilku pouze není-li nijak poškozená. V žádném případě nepodepisujte řidiči přepravní list před důkladnou kontrolou zboží, a to i pod obalem! U krabicových obalů postačí pouze vizuální kontrola o neporušenosti a nepoškození kartonu. V případě poškození zboží je nutné s řidičem sepsat škodní protokol. Dle pravidel společnosti TopTrans jste povinni zboží poškozené přepravou nahlásit do 3 kalendářních dní od převzetí zboží. Pro urychlení vyřízení poškození zboží při dopravě nás prosím kontaktujte, rádi Vám pomůžeme obchod@gamanova.cz

 

Doprava na Slovensko

Při platbě převodem nebo dobírkou je částka přepočtena aktuálním kurzem, výši dopravného Vám vypočítáme.