Santech Time Top 180x80 - L - TITOP180-L

Kód: TITOP180-L
Značka: Santech
ZDARMAZDARMA
time top L
37 090 Kč 30 652,89 Kč bez DPH
5 - 6 týdnů
Možnosti doručení

Detailní informace

Doprava zdarma*

Detailní popis produktu

Funkční prvek TIME TOP - L nebo P tvoří levý nebo pravý přední zakulacený roh - oblouk může příjemně zjemnit ráz koupelny a současně prakticky vyřešit prostor kolem vany. Tato volně stojící vana je určena do rohu. Komfortní rozměr a velkoryse tvarovaný oválný vnitřní prostor zaručuje příjemnou relaxaci i ve dvou.

Je vhodná pro instalaci vanové stojánkové baterie přímo do okraje vany a napouštění přepadem.

Volně stojící vana do prostoru TIME TOP - L nebo P se napojuje na odpad pomocí flexi odpadové hadice HT DN 50.

 

TECHNOLOGIE VYVINUTÁ VE SPOLUPRÁCI SE ŠVÝCARSKOU FIRMOU SANWIN SCHWEIZ

Santech zvolil pro výrobu volně stojících van speciální technologii lepení tzv. svařování za studena, čímž vzniká spoj stejně pevný jako původní materiál. Na rubové straně je spoj zalitý licí pryskyřicí a zpevněný sklolaminátem. Na lícní straně je spoj ofrézován do finálního tvaru, přebroušen a vyleštěn do původního vysokého lesku. Výsledným efektem jsou rovné a ostré hrany, které byly doposud výsadou volně stojících van z litého kamene.

Každá vyrobená vana je ukázkou řemeslné zručnosti pracovníků Santech, ať již se jedná o vizuální kvalitu lepeného spoje, kvalitu vnějších hran okrajů nebo celkovou tvarovou preciznost.

Volně stojící vany NEW TIME zachovávají všechny vynikající vlastnosti litého PMMA, zejména v případě poškození povrchu lze vanu i panel přebrousit a vyleštit do původní podoby. Santech pravidelně podrobuje lepené spoje crash testům s výbornými výsledky, proto si je jistý kvalitou konceptu NEW TIME a nabízí nadstandardní záruku v délce 7 let.

Rozměr  1800 x 800 mm
 Kód  TITOP180-L
 Varianta levá / pravá
 Provedení  samonosná volně stojící vana do rohu  
 Materiál  litý PMMA vyztužený sklolaminátem
 Povrch  bílý lesk
 Hloubka   470 mm
 Celková výška  620 mm
 Průměrná spotřeba vody  195 l
 Celková váha  60 kg
 Záruka  7 let
 Samonosný rám  součástí vany